Reference

Co o nás říkají naši klienti?

Níže můžete nahlédnout na vybrané reference.
Všechna ostatní udělená hodnocení naleznete na serveru Firmy.cz 

M.S. : 

“Spolupráce na jedničku. Doporučuji.”

15.ledna 2018

Skoumalrobin:

“O firmě VH Finrea jsem se dozvěděl přes doporučení , už po 1. Schůzce s finančním poradcem jsem byl mile překvapen .(Vzhledem ke zkušenostem z jiných finančních firem.) Poskytnuté rady i služby byly zde profesionální a hlavně vám to dokáže vysvětlit na přátelské úrovni a člověk se nikdy nemusí bát na nic zeptat vždy vím ze odpověď se vždy dozvím ihned a správně . Mám před tuto firmu zajištěné všechny své záležitosti : úrazové pojištění ,hypotéku ,stavebko, pojištění auta, nemovitosti atd.”

22.listopadu 2017

Martina 55:

“Strašně ráda bych pochválila služby společnosti VH Finrea a jejich přístup ke klientům. Pomohli mi prodat domek, následně koupit byt a poradili mi i s pojištěním domácnosti a automobilu. Jejich práce byla opravdu skvělá. Můžu vřele doporučit, protože jejich zájem o klienta je více než příkladný. Ještě jednou moc děkuji.”

17.listopadu 2017

Jiří Quattro: 

“VH Finrea ? Profesionální přístup, ale hlavně příjemné a lidské jednání.Od první chvíle byla cítit důvěra. Věděl jsem, že se na ně mohu 100%-ně spolehnout. Mám pocit, že pro vás udělají víc než musejí.To se dnes opravdu jen tak nevidí.Pomohli mi s pojištěním, investicemi a hypotékou. Rozhodně všem doporučuji !!!”

26.října 2017